Jackpot z Hall of Gods powędrował do Szkocji

Szkocki rybak zgarną największy w historii Wielkiej Brytanii jackpot w slotach online – £5.4 mln.

Fortuna za 20 pensów

Hall of Gods jackpotMieszkaniec Aberdeenshire wygrał jackpot w wysokości £5.4 mln grając online w slot Hall of Gods. Co ciekawe, mężczyzna gał na bardzo niskiej stawce, bo jedynie 20 pensów za jedną grę. Jest to największa wygrana w kasynie online zanotowana na wyspach brytyjskich.

Jak narodziny syna

Chociaż dane osobowe szczęśliwego zwycięzcy nie zostały ujawnione, to wiadomo, że mieszka w Aberdeenshire wraz z żoną i synem. Na co dzień pracuje na kutrze rybackim. Zapytany przez pracowników kasyna o to, jak się czuje powiedział:

“To spełnienie marzeń. Uczucie towarzyszące wygranej mogę porównać jedynie do dnia, kiedy urodził się mój syn. Chociaż jednocześnie jest ono zupełnie inne.”

Grał pół godziny

Rybakowi, który na co dzień pracuje na wodach Morza Północnego, zajęła zaledwie pół godziny by wygrać tę bajońska kwotę. Grał dla zabicia czasu w niedzielę i nagle trafił rekordowy jackpot. Jak powiedział w wywiadzie:

“Najpierw powiedziałem o tym zonie. Była równie zszokowana, jak ja.”

Znowu wyjdzie w morze

Mężczyzna powiedział, że nie ma zamiaru rezygnować z pracy na kutrze, ale z pewnością chce wziąć trochę wolnego, żeby zdecydować na co wydać pieniądze i którą organizację charytatywną wspomóc.

“Wygrana jackpota była spełnieniem marzeń dla całej naszej rodziny i zmieni nasze życie. Teraz nie musimy martwić się o przyszłość.”

Share
e-Mail
Comments (0)

There are no comments at this time

For posting comments to articles on KasynoOnline.pl household rules apply. Click here to read these rules.Post your comment

Unibet Roulette
  • Related articles
  • There are currently no related articles for this article.