Już jest nowy, innowacyjny slot Wild Rockets

Net Entertainment uruchomiło innowacyjny slot – Wild Rockets. Oferuje aż 720 opcji na wygraną!

Nowa jakość

Logo sloty Wild Rockets w UnibetNet Entertainment, wiodący na rynku dostawca gier dla najlepszych kasyn internetowych właśnie  przedstawił swój najnowszy produkt – slot Wild Rockets. Jest to najnowsza propozycja tej firmy w segmencie innowacyjnych jednorękich bandytów.

Wybuchowa zabawa

Wild Rockets to najnowsza pozycja wśród slotów oferowanych przez NetEnt. Co ciekawe, gra oferuje 720 sposobów wygrywania, które idą w parze z interesującymi kształtami, ciekawymi funkcjami i bardzo atrakcyjnymi animacjami. Bębny zostały ułożone w kształcie piramidy i posiadają odpowiednio 3-4-5-4-3 pola. Ale to nie koniec ciekawostek.

Prawdziwe szaleństwo

Główną atrakcją tej gry są tzw. symbole „Wild”, które pojawiając się na ekranie zamieniają wszystkie powyższe lub poniższe pola w uniwersalne znaki „Wild”.  Są to symbole ukazujące trzy rakiety skierowane w górę lub w dół. Po pokazaniu się na ekranie rakiety strzelają, zamieniając znaki stojące im na drodze w symbole „Wild”.

Deszcz darmowych spinów

Na ekranie pojawiają się jeszcze jedne wyjątkowe znaki. Są to symbole fajerwerków z napisem „Scatter”. Trafienie 3 lub więcej takich obrazków nagradzane jest darmowymi kręceniami (tzw. spinami), które dają szansę na dodatkowe zwiększenie ewentualnej wygranej.

Wybuchowa gra już dostępna

Wszyscy amatorzy slotów online mogą już teraz wypróbować ten jedyny w swoim rodzaju automat w kasynie Unibet. Wart uwagi jest fakt, że w tego jednorękiego bandytę można grać zarówno na prawdziwe pieniądze, jak również zupełnie dla zabawy – nie ryzykując ani złotówki.

Warto dodać, że NetEnt to firma, która obecnie dostarcza do kasyn online około 100 wysokiej jakości gier. Pod koniec 2011 wypuścili również swoje pierwsze sloty dostępne na iPhony, iPady i iPody. Ktpo wie, może Wild Rockets wkrótce do nich dołączy?

Share
e-Mail
Comments (0)

There are no comments at this time

For posting comments to articles on KasynoOnline.pl household rules apply. Click here to read these rules.Post your comment

Unibet Roulette