Kobieta chciała wysadzić salon gier

Po przegranej na slotach wściekła kobieta zagroziła, że wysadzi w powietrze nielegalny salon gier.

Przegrała ponad 64 tys. złotych

Automaty do gryMieszkanka regionu Chongming w Chinach przegrała 130,000 yuanów (około 64,000 złotych) na wideoautomatach w nielegalnym salonie gier. Ta starta wywołała w niej tak skrajne emocje, że kobieta zagroziła wysadzeniem lokalu w powietrze.

W szponach nałogu

48-latka, której danych nie ujawniono, uzależniła się od hazardu w listopadzie, gdy sąsiad zabrał ją do pobliskiego salonu gier. Chciał ją pocieszyć po starcie znacznej sumy pieniędzy, którą poniosła w wyniku nieudanej inwestycji. Na początku kobieta wygrała trochę pieniędzy, ale wkrótce rozpoczęła się zła passa.

Zepsuty automat

Do kluczowego w tej sprawie zdarzenia doszło 28-go lutego. Wtedy to zepsuł się automat, na którym grała kobieta. Stało się to akurat w momencie, gdy miała odebrać wygraną w wysokości 6000 yuanów. Doszło do kłótni z właścicielem lokalu. Według policji, w trakcie szarpaniny mężczyzna uderzył 48-latkę w głowę tak mocno, że osunęła się na ziemię.

To miała być zemsta

Kierowana złością i chęcią zemsty kobieta kupiła petardy i przesypała zawarty w nich proch do szklanych butelek, które zabrała ze sobą do salonu gier. Tam, przy pomocy stalowego pręta, zaczęła demolować automaty.

Gdy pracownicy lokalu próbowali ją powstrzymać, zagroziła, że odpali ładunki. Na szczęście nie doszło do tragedii, ponieważ kobieta zemdlałą w wyniku stresu.

Interwencja policji

Na miejsce wezwano policję, która zabezpieczyła butelki z prochem. Kobieta trafiła do szpitala, gdzie została przesłuchana. Funkcjonariusze zarekwirowali część automatów, ale jak na razie ani sprawczyni zamieszania, ani właściciel lokalu nie usłyszeli żadnych zarzutów.

Share
e-Mail
Comments (1)
  1. To ciekawe, że nikt nie usłyszał zarzutów. Nielegalny salon gier i atak bombowy a winnych brak :P
For posting comments to articles on KasynoOnline.pl household rules apply. Click here to read these rules.Post your comment

Unibet Roulette