Kolejny rekordowy jackpot trafiony!

Gracz Gabriel L wzbogacił się o 3,7 mln funtów po tym, jak trafił jackpot w slocie Mega Moolah.

Rekord slotów mobilnych

Slot Mega MoolahKlient jednego z kasyn internetowych – Gabriel L ustanowił właśnie bardzo intratny dla niego rekord. Grając w mobilną wersje slotu Mega Moolah, trafił jackpot wynoszący 3.7 miliona funtów (ponad 18,5 mln PLN). To największa jednorazowa wygrana w historii kasyn mobilnych.

Duma Microgaming

Rekord padł w slocie, który produkowany jest przez jednego z potentatów na rynku kasyn internetowych, firmę Microgaming. Całą sprawę tak skomentował prezes firmy, Roger Raatgever:

“To takie ekscytujące, że te niesamowite £3.7 mln zostało trafione w naszym kliencie opartym na HTML5. Jestem szczególnie dumny z naszej oferty mobilnej, ponieważ każdego miesiąca udaje nam się wypuszczać nowe gry i obecnie oferujemy ich już dokładnie 103, co jest największą liczbą na rynku. Wygrana zostanie wypłacona Gabrielowi L w jednej transakcji, więc będzie mógł niezwłocznie cieszyć się pieniędzmi.”

Stały gracz

Gabriel L to stały klient kasyn internetowych. On sam też krótko skomentował całą sytuację:

“Po prostu nie mogłem w to uwierzyć! Szczególnie, że wygrałem tę kwotę grając przez telefon komórkowy. Nadal nie mogę w to uwierzyć.”

Milionowe jackpoty

Slot Mega Moolah słynie na rynku kasyn internetowych z ogromnych jackpotów. Ten trafiony przez Gabriela L jest największy, jeśli chodzi o wersję mobilną gry, ale w standardowej wersji padały też większe wygrane, jak na przykład €6,37 miliona trafione w maju 2009.

Share
e-Mail
Comments (1)
  1. Co za farciarz! Ja bym chyba zwariował, ze szczęścia.
For posting comments to articles on KasynoOnline.pl household rules apply. Click here to read these rules.Post your comment

Unibet Roulette
  • Related articles
  • There are currently no related articles for this article.