Milion dolarów na Dzień Matki

Rodzina Boyd na zawsze zapamięta tegoroczne obchody Dani Matki. Ich mama wygrała milion dolarów.

Rodzinna tradycja

Milion dolarów na Dzień MatkiOd lat rodzina Boyd zabiera swoją mamę do kasyna Thunder Valley w Lincoln (USA). W ten sposób obchodzą co roku Dzień Matki. Ale tegoroczne świętowanie z pewnością na zawsze zapisze się w rodzinnej historii, bo tym razem, ich mama wyszła z kasyna bogatsza o okrągły milion dolarów!

Mikro stawka – mega wygrana

Głowa rodziny, pani Ok Hwa Boyd postanowiła zagrać na jednym ze slotów z jackpotem na mikro stawki – One Million Degree Machine. W pewnym momencie, trafiła układ, który przeniósł ją do gry bonusowej. Ta okazał się wyjątkowo szczodra, bo nagrodziła panią Boyd główną wygraną w wyskości miliona dolarów.

Zdrowie najważniejsze

W chwili, gdy Ok Hwa trafiała swoją niebagatelną wygraną, towarzyszyła jej córka, Diana. Kobieta natychmiast zorientowała się, że mama rozbiła bank, ale bała się o jej zdrowie i nie chciała jej straszyć. Dlatego powiedziała jej tylko, że wygrała i poszuka kogoś z obsługi. Nawet słowem nie wspomniała o wysokości nagrody.

Pomógł łyk wody

Już po chwili na miejscu zjawiła się obsługa kasyna, która najpierw zaproponowała pani Boyd szklankę wody, a następnie potwierdziła, że wygrana wynosi milion dolarów. Kobieta była w kompletnym szoku, a gdy doszła do siebie, powiedziała, że za wygrane pieniądze chce zbudować dom, w którym zamieszka ze wszystkimi swoimi dziećmi.

Share
e-Mail
Comments (1)
  1. Dzień Matki? To kiedy oni świętują dzień matki w tym USA?
For posting comments to articles on KasynoOnline.pl household rules apply. Click here to read these rules.Post your comment

Unibet Roulette
  • Related articles
  • There are currently no related articles for this article.