Niesamowita wygrana w Game of Thrones

Jedna z klientek kasyna Unibet zdobyła wczoraj rekordowo wysoki mnożnik w Game of Thrones.

Nie taka zima straszna

Slot wideo Game of ThronesGra o tron od początku serii straszy fanów nadchodzącą zimą. Ale dla Lindy hasło „winter is coming” na długo zapisze się, jako zwiastun szczęścia i bogactwa. To właśnie wygrana na slocie opartym na tym serialu właśnie wpisała Holenderkę na listę największych szczęśliwców spośród graczy kasyna Unibet.

Szczęście Starków

Choć każdy fan serialu wie, że ród Starków raczej nie ma łatwego życia, to właśnie ich herb przyniósł Lindzie rzadko spotykaną wygraną. Grając na niezwykle popularnym slocie Game of Thrones zamieniła zakład wart €3 na prawie €5,700 w gotówce. A to wszystko dzięki układowi złożonemu z pięciu symboli wild i ośmiu herbów Starków.

Magia darmowych spinów

Ale zacznijmy od początku. Linda grała na wspomnianym slocie wideo, stawiając po €3 na każde kręcenie. W pewnym momencie, na ekranie pojawiły się trzy symbole scatter, które otworzyły jej drogę do trybu darmowych spinów.

W trakcie tej gratisowej gry trafiła, wspomniane już połączenie symboli wild i herbów Starków, które nagrodziło ją mnożnikiem wygranych o niesamowitej wartości x1896! Dzięki temu, jej łączna wygrana z darmowych obrotów sięgnęła 5,250 monet, co przełożyło się na dokładnie €5,689.80 w gotówce, czyli równowartość około 24,000 złotych!

Share
e-Mail
Comments (1)
  1. Teraz pewnie pluje sobie w brodę, że nie grała na wyższej stawce.
For posting comments to articles on KasynoOnline.pl household rules apply. Click here to read these rules.Post your comment

Unibet Roulette