Slot South Park już jest!

W lutym NetEnt obiecała slot z bohaterami słynnej kreskówki. Już jest! Premiera slotu South Park.

Długo oczekiwany hit

Slot South ParkJuż na początku 2013 roku, na londyńskiej konferencji “ICE Totally Gaming”, gigant rynku kasyn online – Net Entertainment – zapowiedział premierę nowego slotu. Firma obiecała grę opartą na słynnej na cały świat kreskówce – South Park. No i doczekaliśmy się. Slot South Park już jest dostępny w kasynach online.

Slot napakowany bonusami

Slot South Park składa się z 5 bębnów, które zawierają 3 rzędy i 25 wypłacających linii. Gra oferuje również wiele dodatkowych funkcji, jak:

  • darmowe spiny
  • symbole wild i sticky wild
  • gry bonusowe
  • inne dodatkowe opcje

Świetne gry bonusowe

Gra oferuje kilka gier bonusowych. Każda z nich związana jest z inną postacią z kreskówki. Dzięki temu mamy do dyspozycji gry związane z takimi bohaterami, jak:

  • Cartman – w tej grze możemy wygrywać nagrody polując na hipisów,
  • Stan – w tej grze możesz zdobywać symbole sticky wild i dodatkowe kręcenia,
  • Kenny – tu gracz zdobywa żetony, a także może pomnażać soje wygrane nawet 10-krotnie
  • Kyle- można tu wygrać 10 darmowych bonusowych spinów i symbole Ike Wild.

Inne ciekawe funkcje

Oprócz wspomnianych juz opcji, gra oferuje 3 mini funkcje, które dodają do bębnów symbole wild. Całość rozgrywki uatrakcyjniają zabawne animacje i oryginalne efekty dźwiękowe, które pochodzą z kreskówki. Wszystko to wspaniale oddaje klimat miasteczka South Park.

NetEnt pewny sukcesu

Już podczas konferencji w lutym 2013, przedstawiciele NetEnt twierdzili, że slot South Park będzie kolejnym hitem tej firmy. Prezes firmy, Per Eriksson już wtedy powiedział dziennikarzom, że produkcja oparta na takim hicie na pewno odniesie sukces. Określił również tę produkcję, jako największy z dotychczasowych projektów firmy.

Gra dostępna jest już w standardowych kasynach internetowych, a także została wydana w wersji dla kasyn mobilnych.

Share
e-Mail
Comments (1)
  1. Ale czad! Uwielbiam tę kreskówkę. Czy da się tu zabić Kenny'ego? :)
For posting comments to articles on KasynoOnline.pl household rules apply. Click here to read these rules.Post your comment

Unibet Roulette