Bukmacherski syndykat rozbity w Singapurze

Singapurska policja rozbiła szajkę oferująca nielegalne obstawianie meczów Euro 2016 przez internet.

Pół miliona w dwa tygodnie

Zakłądy bukmacherskie w SingapurzePodczas wczorajszej konferencji prasowej rzecznik singapurskiej policji poinformował, że funkcjonariusze dokonali nalotów w kilku lokalizacjach i tym samym zamknęli jeden z nielegalnych portali bukmacherskich. Według oficjalnych informacji, w ciągu ostatnich dwóch tygodni szajka przyjęła równowartość niemalże 600 tysięcy złotych w zakładach dotyczących Euro 2016.

12 aresztowanych

Podczas nalotów zatrzymano 12 mężczyzn w wieku od 20 do 52 lat. Oprócz tego, policjantom udało się zabezpieczyć komputery, telefony komórkowe, rejestry przyjętych zakładów a także 251 tysięcy singapurskich dolarów w gotówce, czyli ponad 744 tysiące złotych.

Poszukiwania i surowe kary

Policjanci z Singapuru zapewniają, że w trakcie tak dużej imprezy, jak Euro 2016 jeszcze bardziej zaostrzyli kontrole i zwiększyli wysiłki w poszukiwaniu nielegalnych bukmacherów. Przypominają również o karach grożących organizatorom tego typu zakładów.

Osoba biorąca udział w organizacji nielegalny zakładów bukmacherskich naraża się na grzywnę (nawet do 600 tysięcy złotych) i karę pozbawienia wolności – nawet do 5 lat.

Share
e-Mail
Comments (0)

There are no comments at this time

For posting comments to articles on KasynoOnline.pl household rules apply. Click here to read these rules.Post your comment

Unibet Roulette
  • Related articles
  • There are currently no related articles for this article.