Koniec Betfair w Polsce

Jeden ze znanych na naszym rynku bukmacherów internetowych, Betfair.com wycofuje się z polskiego rynku.

Bukmacher zwija skrzydławitryna betfair.com bez języka polskiego

31 października 2012 roku zespół Betfair.com, zajmujący się współpracą z partnerami biznesowymi poinformował, że już 5 listopada 2012 zostanie wyłączony szereg opcji językowych. Z tym dniem przestaną być dostępne wersje witryny w następujących językach: norweski, fiński, tradycyjny chiński, uproszczony chiński oraz co najważniejsze polski.

Niektóre rynki nadal wspierane

Jak informuje bukmacher, strona będzie nadal dostępną w języku: włoskim, hiszpańskim, niemieckim, greckim, duńskim, szwedzkim, portugalskim, rosyjskim i czeskim. Dla wszystkich pozostałych domyślnym językiem witryny po 5-tym listopada będzie angielski.

Coś im nie wyszło

Swoją decyzję Betfair.com argumentuje niewystarczającym popytem ze strony klientów. Małe zainteresowanie usługami nie pozawala na dalsze wspieranie wspomnianych powyżej wersji językowych.

„Uważamy również, że zmniejszenie ilości wspieranych języków będzie miało pozytywny wpływ na jakość dostarczanych przez nas usług dla tych języków, które nadal będziemy wspierać.” – przekonują przedstawiciele firmy w oficjalnym komunikacie.

Choć zapewne przeciętny klient z Polski cieszy się, że jego przyjaciel z Czech otrzyma lepszą jakość usług, to zapewne jest to niewielka pociecha w obliczu zupełnego wyłączenia polskiej wersji językowej serwisu.

Rynek otwarty na Polaków

Choć nie jest to dobra wiadomość, szczególnie dla klientów firmy, to w ramach pocieszenia warto podkreślić, że na naszym rynku nadal funkcjonuje sporo dużych i godnych zaufania firm. Recenzje sprawdzonych portali oferujących zakłady sportowe i gry hazardowe znajdziecie na naszej stronie.

Share
e-Mail
Comments (3)
  1. @niki nie widzisz z kiedy jest ten artykuł? Może wtedy nie działali w Polsce, albo właśnie wycofywali się z rynku?
  2. Ale wy to pajace jestescie nie ma drogiej takiej gieldy jak betfair ci ktorzy graja tu od lat wiedza o co kaman , powrocili do polski jak sie skacila afera hazardowa nadal mozna sie rejestrowac grac i wyplacac kase w funtach
  3. no i dobrze, bo to qrwy i zlodzieje. niech sobie skubia jeleni na wlasnym podworku. zniknac powinni z rynku sqrwiele.
For posting comments to articles on KasynoOnline.pl household rules apply. Click here to read these rules.Post your comment

Unibet Roulette
  • Related articles
  • There are currently no related articles for this article.