Oddał córkę za dług hazardowy

Uzależniony od hazardu Pakistańczyk postanowił spłacić hazardowy dług oddając córkę wierzycielowi.

Wyrodny ojciec

Oddał córkę za hazardowy długMieszkaniec pakistańskiego dystryktu Shikarpur w prowincji Sindh, wpadła na nietypowy i wyjątkowo paskudny pomysł spłaty swojego hazardowego długu. Postanowił, że w zamian za umorzenie zobowiązania wyda swoja córkę za mąż za syna człowieka, od którego pożyczył pieniądze.

Córka warta 5,500 złotych

Daad (znany również, jako Kandroshur) pożyczył równowartość około 5,500 złotych na okres jednego miesiąca. Jednak, gdy minął termin spłaty długu, okazało się, że mężczyzna nie ma z czego zapłacić, bo pieniądze przeznaczył na hazard. To właśnie wtedy przyszedł mu do głowy „genialny” pomysł, jak pozbyć się zobowiązań.

Bezduszna władza

Gdy o całej sprawie dowiedziała się matka dziewczyny, postanowiła zwrócić się o pomoc do lokalnych włodarzy. Poprosiła ich rozstrzygnięcie sporu. Niestety, jej skarga nie spotkała się ze zrozumieniem. Zamiast pomocy dostała opinię, w której stwierdzono, że małżeństwo w zamian za pieniądze jest jak najbardziej dopuszczalne.

Tydzień na spłatę

Wierzyciel wyrodnego ojca dał rodzinie tydzień na wypełnienie zobowiązania i zawarcie małżeństwa pomiędzy ich córką Rukhsaną, a jego synem. Zagroził również, że jeśli do tego czasu nie wydadzą mu dziewczyny, to odbiorą ją siłą.

Share
e-Mail
Comments (1)
  1. To jest jakaś porażka! Jak tak można? Pakistan to jednak dziki kraj.
For posting comments to articles on KasynoOnline.pl household rules apply. Click here to read these rules.Post your comment

Unibet Roulette
  • Related articles
  • There are currently no related articles for this article.