PokerStars będzie oferować zakłady sportowe

Już w przyszłym roku PokerStars chce uruchomić platformę oferującą zakłady sportowe.

Czas na BetStars

Zakłday sportowe od PokerStars - BetStarsNa piątkowej konferencji prasowej szef Rational Group Ltd., właściciela najsłynniejszego na świecie poker roomu PokerStars ogłosił, że firma ma zamiar uruchomić w przyszłym roku nową markę. Platforma będzie nosić nazwę BetStars i ma oferować zakłady sportowe.

Zakłady dla wybranych

Rafi Ashkenazi przekazał w swoim oświadczeniu, że premiera nowej marki będzie poprzedzona szeroko zakrojoną kampanią marketingową, która ruszy już w pierwszej połowie przyszłego roku. Sama platforma ma również ruszyć w 2016, ale władze Rational nie podały jeszcze dokładnie daty.

Wiadomo już jednak, że nie wszyscy zainteresowani będą mogli się cieszyć obstawianiem zakładów sportowych w BetStars. Będą one dostępne jedynie w wybranych krajach, których lista nie została jeszcze ostatecznie ustalona.

25 dyscyplin sportowych

Na początku, BetStars ma oferować możliwość obstawiania 25 dyscyplin sportowych. Wśród nich będą takie klasyki, jak: piłka nożna, tenis, czy koszykówka, ale również bardziej niszowe propozycja, jak: e-sporty, czy rozgrywki pokerowe.

Władze Pokerstars liczą, że nowa marka pomoże im rozszerzyć działalność i zachęcić do gry nowych klientów, choć 97 milionów zarejestrowanych użytkowników, to z pewnością już imponująca liczba.

Share
e-Mail
Comments (1)
  1. Ciekawe, czy im się to sprawdzi? Z ich budżetem, to może być wtopa roku, albo sukces dekady.
For posting comments to articles on KasynoOnline.pl household rules apply. Click here to read these rules.Post your comment

Unibet Roulette