Polska zagra z Arabią Saudyjską

W drugim meczu fazy grupowej Mistrzostw Świata piłkarzy ręcznych Polacy zagrają z Arabią Saudyjską.

Udany debiut

Polska reprezentacja w piłce ręcznejPolacy zaczęli Mistrzostwa Świata w Hiszpanii od sobotniej wygranej 24:22 nad reprezentacją Białorusi. W dzisiejszym pojedynku rywalem Polaków będzie reprezentacja Arabii Saudyjskiej, która w światowym rankingu sklasyfikowana jest o 40 pozycji niżej od biało-czerwonych.

Bukmacherzy wierzą w Polaków

Dotychczasowe osiągnięcia obu drużyn i różnica w zajmowanych w rankingach miejscach nie pozostawia bukmacherom złudzeń co do tego, kto wygra dzisiejsze spotkanie. Wszyscy zgodnie stawiają na triumf Polaków, co widać w bukmacherskich kursach. Stawiając na Arabię Saudyjską można wygrać aż 35-krotność stawki. Jednocześnie na wygranej Polaków nie da się zarobić ani złotówki.

Polacy pozostają czujni

Prowadzący polską kadrę Michael Biegler uważa jednak, że rywala nie można lekceważyć. Oto co powiedział trener Polaków w wywiadzie przed meczem:

„Nie ma takiej opcji, że potraktujemy tego rywala jak sparingpartnera. To są mistrzostwa świata i każde spotkanie jest bardzo ważne. To nie w moim stylu, aby odpuścić taki mecz.”

Równie poważnie do tego spotkania podchodzi pierwszy bramkarz i kapitan reprezentacji Polski, Sławomir Szmal, który tak wypowiadał się na temat meczu z Arabia Saudyjską:

„Musimy podejść do tego spotkania podobnie jak Słoweńcy w drugiej połowie. Zwarli szyki, nie było już mowy o lekceważeniu i odnieśli pewne zwycięstwo.”

Na 3. miejscu w tabeli

Po pierwszym spotkaniu Polacy zajmują 3 miejsce w tabeli grupy B. Wyprzedają ich reprezentacje Słowenii i Serbii. Wszystkie trzy drużyny mają na koncie jedno zwycięstwo, a o klasyfikacji decyduje stosunek bramek.

Jak Polacy poradzą sobie z Arabią Saudyjską okaże się juz dzisiaj po godzinie 20:00.

Share
e-Mail
Comments (0)

There are no comments at this time

For posting comments to articles on KasynoOnline.pl household rules apply. Click here to read these rules.Post your comment

Unibet Roulette