Straci miliony z nielegalnych zakładów

Mieszkaniec Denver, który od lat prowadził nielegalne zakłady sportowe straci wielomilionowy majątek.

Interes wart miliony

Nielegalne zakłady sportoweKerwin Sande przyznał się do dwóch zarzutów: organizowania nielegalnych gier hazardowych i prania brudnych pieniędzy. Jak ocenia prokuratura, jego nielegalna „firma” bukmacherska przyjmowała każdego miesiąca zakłady warte miliony dolarów. Teraz nie tylko straci majątek, ale grozi mu długoletni wyrok.

Kosztowna ugoda

Jak poinformowała prokuratura, mężczyzna zawarł ugodę z oskarżycielami, w której nie tylko przyznał się do stawianych mu zarzutów, ale również zgodził się na przepadek znacznej części swojego majątku. Starci nie tylko $2,000,000 w gotówce, które funkcjonariusze przejęli w trakcie jego zatrzymania, ale nie będzie mógł też wrócić do swojego domu w Denver.

Oprócz tego, Sande posiadał również klika luksusowych samochodów, które także zostały skonfiskowane. W jego garażu znaleziono m.in. sportowe BMW i Corvettę. Każde z jego aut było specjalnie przerobione i posiadało ukryte schowki, w których mężczyzna mógł przewozić znaczne sumy pieniędzy.

Telefon, internet, poczta

Jak wynika z zeznań świadków, Kerwin Sande przyjmował zakłady przez telefon, a także za pośrednictwem specjalnej strony www. Natomiast wygrane zawsze przekazywał w gotówce. Jednym z jego ulubionych sposobów było wysyłanie do zwycięzców magazynów o golfie, w których umieszczał banknoty.

5 milionów w dwa lata

Chociaż dane graczy, którzy korzystali z usług Sande, nie zostaną ujawnione, to prasie udało się ustalić, że tylko jeden z jego klientów zeznał, iż przez ostatnie 2 lata przegrał nawet 5 milionów dolarów.

Mężczyzna prowadził swój nielegalny interes od czerwca 2006 roku.

Share
e-Mail
Comments (1)
  1. Najlepsi są ci, którzy najpierw przez lata u niego grali, a teraz się żalą, jacy to oni biedni, bo przegrali tyle i tyle. :P
For posting comments to articles on KasynoOnline.pl household rules apply. Click here to read these rules.Post your comment

Unibet Roulette