Wygrał $340,000 stawiając na syna

Ojciec zwycięzcy The Open Championship wygrał fortunę dzięki kuponowi postawionemu lata temu.

Postawił na 15-latka

Rory McIlroyGerry McIlroy ojciec tegorocznego triumfatora turnieju golfowego The Open Championship już 10 lat temu postawił wraz z kolegami £400 na to, że jego syn zdobędzie ten tytuł przed ukończeniem 26-go roku życia. Teraz odbierze gigantyczną wygraną.

Złote dziecko

Rory McIlroy urodził się 4-go maja 1989 roku. Już w wieku 15 lat był członkiem drużyny amatorskiej, która zdobywała najwyższe juniorskie trofea. To właśnie wtedy jego ojciec złożył zakład u jednego z bukmacherów, że jego syn zdobędzie mistrzostwo Wielkiej Brytanii przed ukończeniem 26-go roku życia. Stawka była niebagatelna, bo wynosiła 500-1, czyli okrągłe £200,000.

Czterech do spółki

Choć ojciec obecnego mistrza Wielkiej Brytanii z pewnością nie narzeka na brak gotówki, to wygrana z pewnością ucieszyła jego wspólników. Zakład postawił wraz z trójką przyjaciół. Każdy z nich dał do puli £100 i teraz podzielą wygraną na cztery równe części.

Nowy Tiger Woods?

Pomimo młodego wieku, Rory McIlroy jest już bardzo utytułowanym golfistom. Ma na koncie już trzy zwycięstwa w największysz światowych turniejach. Jest także jedynym, obok Tigera Woodsa, zawodnikiem, który zdobył zarówno srebrny, jak i złoty medal w Mistrzostwach Wielkiej Brytanii.

Share
e-Mail
Comments (1)
  1. Wiara czyni cuda. Śmieszniej byłoby, gdyby młody wygrał ten turniej dopiero za roku :P
For posting comments to articles on KasynoOnline.pl household rules apply. Click here to read these rules.Post your comment

Unibet Roulette
  • Related articles
  • There are currently no related articles for this article.