Mark, autor treści internetowych

Mark pracuje jako dziennikarz i pisarz od 2005 roku, pisząc głównie o rynku interaktywnej rozrywki i tworząc opinie na temat produktów z tej branży. Od 2001 roku skupił się na ekscytującym świecie hazardu online.

Specjalności

Dziennikarskie doświadczenie Marka sprawia, że jest przyzwyczajony do pisania różnego rodzaju artykułów. Ich zakres zaczyna się od opinii, a kończy na głęboko analitycznych przewodnikach, które pomagają czytelnikom jak najlepiej skorzystać na doświadczeniach związanych z hazardem. Pomaga również w tłumaczeniu tekstów, ponieważ płynnie mówi po angielsku i niemiecku.

Technologia łączności

Jest fanem technologii i głęboko wierzy w moc Internetu, to właśnie połączenie tych dwóch rzeczy sprawia, że hazard online jest tak pasjonujący dla Marka. Nie tylko gry stają się coraz bardziej zaawansowane i imponujące, ale również sposoby interakcji klientów z kasynami są z dnia na dzień jeszcze bardziej wysublimowane.

Praca

Mark pisze wiele artykułów dla KasynoOnline.pl. Są wśród nich opinie o popularnych kasynach, jak i obszerne przewodniki. Wszystkie jego teksty tłumaczone są na język polski.

Email:

Unibet Roulette