Online bingo

Jak grać w bingo online?  
1. Zarejestruj się na Unibet Bingo
2. Wpłać depozyt
3. Otrzymaj darmowy bonus w wysokości 200%
4. Zacznij grać w online bingo

Bingo od lat cieszy się w Polsce popularnością. Teraz w bingo można grać także online, na przykład na stronie Unibet Bingo. Gra w bingo online daje więcej radości dzięki różnym grom bingo oraz dodatkowym dźwiękom i filmom. Ponadto istnieje znacznie więcej możliwości wygranej.

Unibet Bingo – Numer jeden wśród polskich stron do gry w bingo

Unibet Bingo to numer jeden wśród polskich stron do gry w bingo. Unibet posiada różne odmiany w bingo i za każdym razem oferuje różne nagrody i możliwości wygranej.

  • bonus powitalny w wysokości 200 %
  • różne odmiany bingo
  • karty bingo za jedyne 0.05 €
  • Bingo chat, podczas którego można rozmawiać

Graj w Unibet Bingo

Opinie o online bingo

Ze względu na popularność online bingo, istnieje bardzo wiele stron, gdzie można w nie zagrać. Każda strona oferuje inne odmiany bingo. Szczegółowe informacje na temat poszczególnych stron znajdują się w naszej sekcji z opiniami. Specjalnie dla Was wybraliśmy tylko najlepsze strony z online bingo:

Rodzaje online bingo

W Polsce istnieje wiele różnych odmian online bingo. Można grać w bingo dla kilku graczy lub samemu.

  • Bingo z 75 kulkami: karta do gry w bingo składa się z 75 numerów w 5 rzędach i 5 kolumnach, z 5 poziomami wygranej. W tę grę można grać samemu lub z innymi.
  • Bingo klasyczne: karta do gry w bingo składa się z 25 numerów w polu 5 na 5. W bingo klasycznym jest tylko jedna runda. Gra kończy się, gdy jeden z graczy skreśli pełen rząd numerów, poziomo lub pionowo. W tę grę można grać samemu lub z innymi.
  • Bingo z 90 kulkami: Karta do gry składa się z 3 rzędów i 9 kolumn. W każdej grze są trzy możliwości wygranej. W tej grze bierze udział kilku graczy.

Czy mogę grać w bingo za darmo?

Tak, na niektórych stronach bingo można grać za darmo. Jest to szczególnie dobry pomysł, jeśli wolisz spróbować pograć za darmo przed grą na prawdziwe pieniądze. Czasem kasyna oferują pieniądze do gry w bingo za darmo!

  • Darmowe bingo
Share
e-Mail
Comments (1)
  1. dabra gra
For posting comments to articles on KasynoOnline.pl household rules apply. Click here to read these rules.Post your comment