20 darmowych spinów na slot South Park w Betsson

Już jutro możecie zdobyć aż 20 darmowych spinów na automat South Park w kasynie Betsson.

Odbierz darmowe spiny w kasynie Betsson

Na czym polega promocja?

Slot South Park w BetssonJuż w czwartek możecie cieszyć się darmowymi obrotami w automacie South Park. Aby skorzystać z tej promocji należy przez całą środę rozegrać minimum 50 rund obstawiając prawdziwe pieniądze na slocie South Park.

Co można wygrać?

Każdy uczestnik promocji, który spełni jej wymagania i rozegra określoną regulaminem liczbę rund, otrzyma 20 darmowych spinów. Obroty te można wykorzystać w grze na automacie South Park w kasynie Betsson.

Jak wziąć udział w promocji?

W promocji mogą wziąć udział zarówno nowi, jak i obecni klienci kasyna Betsson. Wystarczy rozegrać w środę (w godzinach od 00:01 do 23:59) 50 rund na prawdziwe pieniądze. Zaliczane są tylko rundy na slocie South Park. Wartość zakładu w każdej z nich musi wynosić minimum 1,25 PLN.

Jak skorzystać z darmowych spinów?

Promocyjne spiny udostępnione zostaną graczom w czwartek. Można je wykorzystać w tym dniu, grając w godzinach od 18:00 do 23:59. Warto zaznaczyć, że wszystkie wygrane pochodzące z darmowych spinów dopisywane są do salda bonusowego i przed wypłatą należy je obrócić 35-krotnie.

Share
e-Mail
Comments (0)

There are no comments at this time

For posting comments to articles on KasynoOnline.pl household rules apply. Click here to read these rules.Post your comment

Unibet Roulette