3-dniowy turniej blackjacka w Betsafe

W najbliższych dniach, w Betsafe odbędzie się turniej w blackjacka z pulą nagród wynoszącą 10,000 zł.

Graj w turnieju blackjack w Betsafe

Na czym polega promocja?

3-dniowy turniej blackjacka w BetsafeJest to klasyczny turniej w blackjacka, jakie często organizowane są w kasynach internetowych. To, co wyróżnia tę promocję, to bardzo atrakcyjna pula nagród, która wynosi aż 10,000 złotych. Na zwycięzcę czeka gotówka, a na pozostałych nagradzanych uczestników nagrody w postaci bonusowych środków na grę!

Jak wziąć udział w promocji?

Do turnieju automatycznie zakwalifikują się gracze, którzy w dniach od 08.09 do 10.09 (do 23:59 CET) rozegrają w kasynie Betsafe co najmniej 50 rund na prawdziwe pieniądze w balckjacka. Co ważne, wspomniane rundy musza zostać rozegrane przy stawce nie mniejszej, niż 5 złotych za rozdanie.

Do rankingu będzie liczony iloraz wygranych oraz sumy postawionych zakładów w 20 kolejnych rundach.

Co można wygrać?

Pula nagród przewidziana w turnieju, to 10,000 złotych, które zostanie podzielone pomiędzy dziesięciu najwyżej sklasyfikowanych uczestników zabawy. Nagroda główna to 3,000 złotych w gotówce. Natomiast gracze z miejsc od 2-10 otrzymają bonusy, których wysokość zaczyna się od 100 i sięga 2,000 złotych.

Share
e-Mail
Comments (0)

There are no comments at this time

For posting comments to articles on KasynoOnline.pl household rules apply. Click here to read these rules.Post your comment

Unibet Roulette