8,000 zł w turnieju South Park w Mr Green

W ten weekend w kasynie Mr Green odbędzie się turniej South Park z pulą nagród wynoszącą 8,000 zł.

Zagraj w turnieju South Park w Mr Green

Na czym polega promocja?

Turniej South Park w Mr GreenPromocja South Park w kasynie Mr Green to klasyczny turniej slotów, w którym pięciu najwyżej sklasyfikowanych zawodników podzieli się pulą nagród w wysokości 8,000 zł. Zwycięzca rywalizacji dostanie aż połowę tej kwoty!

Jak zagrać w turnieju?

By wziąć udział w rozgrywce, nie trzeba się do niej oddzielnie rejestrować, ani zgłaszać swój udział w żaden inny sposób. Wystarczy najbliższą sobotę i niedzielę (18-19.10.2014) grać na prawdziwe pieniądze na slocie South Park w Mr Green.

WAŻNE: To rankingu będą liczone tylko rundy rozegrane na stawce €0.25 i wyższej.

Jak zostanie wyłoniony zwycięzca?

W turniejach rządzi się dobrze znanymi, wszystkim miłośnikom tego typu promocji, zasadami. Miejsca w rankingu będą określane według wysokości średniego współczynnika wypłat w co najmniej 20 kolejnych obrotach. Osoba z najwyższym współczynnikiem wygrywa.

Co można wygrać?

W turnieju przewidziano 5 nagród pieniężnych dla osób, które zajmą czołowe miejsca w rankingu. Wygrane zostaną wypłacone po zakończeniu turnieju, a tabela wypłat wygląda następująco:

I miejsce – 4,000 zł

II miejsce – 2,000 zł

III miejsce – 1,000 zł

IV miejsce – 600 zł

V miejsce – 400 zł

Warto też zaznaczyć, że nagrody nie podlegają żadnym wymogom obrotu!

Share
e-Mail
Comments (0)

There are no comments at this time

For posting comments to articles on KasynoOnline.pl household rules apply. Click here to read these rules.Post your comment

Unibet Roulette