Fani na Facebooku mają 15 darmowych kręceń w Mega Fortune

Zostań fanem, odbierz 15 darmowych kręceń i walcz o 39 milionów w jackpocie Mega Fortune w Unibet.

Polub nas na Facebooku, załóż konto w Unibet i już dzisiaj odbierz darmowe spiny.

Jak odebrać darmowe kręcenia?

Promocja Facebook Mega Fortune 15 darmowych spinowDajemy Ci wyjątkową szansę zdobycia ponad 39 500 000 PLN zupełnie za darmo. Musisz jedynie odebrać swoje darmowe kręcenia na jednorękim bandycie Mega Fortune w Kasynie Unibet.
By skorzystać z naszej promocji wystarczą 3 proste kroki:

  1. Polub nasz funpage na Facebooku.
  2. Zarejestruj się w Kasynie Unibet przy pomocy linka, który znajdziesz na naszym Facebookowym profilu.
  3. Wyślij nam email na: podając swój nr ID w Unibet i nazwę konta na Facebooku.

Ostatni krok należy do nas – darmowe spiny będą dodawane do twojego konta w każdy poniedziałek następujący po wypełnieniu powyższych trzech kroków.

W każdy poniedziałek będziemy również nagradzać naszych fanów dodatkowymi kręceniami na slot Mega Fortune – zgodnie z tabelą zamieszczoną poniżej. Pamiętaj, że każde kręcenie to dodatkowa szansa na zdobycie extra gotówki. A co najważniejsze, każdy spin daje Ci szansę zdobycia rekordowego jackpotu, który obecnie przekracza 39 500 000 PLN!!!

Jak będziemy nagradzać naszych fanów?

Ta promocja została zaprojektowana z myślą o portalu społecznościowym, więc nagrody będą zależeć od ilości osób, które docenią nasze starania i polubią nasz profil na Facebooku. Wielkość gwarantowanych nagród jest w 100% w waszych rękach. Im więcej osób zgłosi się po odbiór nagrody, tym więcej darmowych spinów otrzyma każde z Was. Nagrody przyznamy zgodnie z poniższą tabelą:

Ilość osób lubiących nasz profil na Facebook: Darmowe kręcenia:
0-100 1
101-250 3
251-500 5
501-1500 10
1501+ 15

 

Jak będą przyznawane nagrody?

Proces przyznawania nagród można opisać w trzech prostych punktach:

  1. Gdy wypełnisz warunki promocji, otrzymasz darmowe spiny zgodnie z aktualnym stanem “lajków” podanym w powyższej tabeli.
  2. W każdy poniedziałek po przekroczeniu kolejnego progu, wszyscy nasi fani dostaną odpowiednią ilość dodatkowych kręceń.
  3. Zapraszaj znajomych do udziału w promocji i wszyscy odbierajcie dodatkowe spiny.

Dlaczego Mega Fortune?

Chcieliśmy dać naszym fanom absolutnie najlepszą promocję. A do tego potrzebny nam najlepszy jednoręki bandyta dostępny online. Właśnie dlatego do naszej zabawy wybraliśmy slot Mega Fortune w Kasynie Unibet. To automat, który pobił Rekord Guinnessa za największą kwotę jackpotu, którą kiedykolwiek wypłacono. Nasz wybór był oczywisty. Nasi fani muszą zagrać w Mega Fortune!

Zapoznaj się ze szczegółowymi warunkami promocji

Pamiętaj, że na naszej stronie znajdziesz wiele atrakcyjnych promocji online i informacji ze świata hazardu.

Share
e-Mail
Comments (0)

There are no comments at this time

For posting comments to articles on KasynoOnline.pl household rules apply. Click here to read these rules.Post your comment

Unibet Roulette