Piątek z darmowymi spinami w Betsson

Teraz w piątki możecie odbierać 10 darmowych obrotów na Steam Tower od kasyna online Betsson.

Zgarnij 10 spinów na Steam Tower od Betsson

Na czym polega promocja?

Darmowe spiny na Spin Tower w BetssonPromocja jest banalnie prosta i może z niej skorzystać każdy (już zarejestrowany lub nowy) klient kasyna internetowego Betsson. Co piątek możecie zdobywać 10 darmowych spinów na slot wideo Steam Tower. Promocja jest cykliczna i potrwa do odwołania, więc warto zaglądać do Bettson co tydzień.

Jak wziąć udział w promocji?

W promocji mogą wziąć wszyscy użytkownicy kasyna online Betsson zarówno Ci, którzy już posiadają konto oraz Ci, którzy dopiero się zarejestrują. Po zalogowaniu się należy zgłosić swój udział w promocji na stronie jej poświęconej.

Gdy już zgłosimy się do promocji, wystarczy zagrać za minimum 40 złotych na dowolnym slocie lub slocie wideo, oferowanym przez Betsson. Spełnienie tego warunku zagwarantuje nam otrzymanie darmowych spinów.

Co można zyskać?

Każdy gracz, który spełni powyższe warunki, otrzyma 10 darmowych obrotów na popularnym slocie Steam Tower. Warto zauważyć, że spiny trzeba wykorzystać do końca dnia, w którym zostały przyznane, a wygrane z nich należy przed wypłatą 35-krotnie obrócić.

Share
e-Mail
Comments (0)

There are no comments at this time

For posting comments to articles on KasynoOnline.pl household rules apply. Click here to read these rules.Post your comment

Unibet Roulette