Turniej na premierę nowego South Park w Betsson

Betsson przygotował turniej z pulą 16,000 zł z okazji nadchodzącej premiery South Park: Reel Chaos.

Zagraj w turnieju South Park w Betsson

Na czym polega promocja?

Turniej na premierę South Park w BetssonTurniej South Park w kasynie Betsson typowy turniej slotów, w którym nagrodzonych zostanie 25 graczy, którzy zajmą czołowe miejsca w ostatecznej klasyfikacji. Pula nagród w tej rywalizacji to aż 16,000 złotych, a na zwycięzcę czeka okrągłe 8,000 zł w gotówce.

Jak zagrać w turnieju?

By przyłączyć się do rywalizacji, nie trzeba się do niej specjalnie rejestrować, ani nigdzie zgłaszać chęci swojego udziału. Wystarczy najpóźniej do 22-go października (włącznie) grać na prawdziwe pieniądze na slocie South Park w Betsson i rozegra przynajmniej 100 rund.

WAŻNE: Do rankingu będą zaliczane jedynie obroty na stawce wynoszącej przynajmniej 1 złoty.

Jak zostanie wyłoniony zwycięzca?

Turniej odbywa się w formule doskonale znanej, wszystkim zwolennikom tego typu promocji. Pozycję gracza w rankingu będzie definiować średniego współczynnik wypłat w najlepszych 20 kolejnych obrotach. Osoba z najwyższym współczynnikiem wygrywa.

Co można wygrać?

W turnieju przewidziano 25 nagród dla najwyżej sklasyfikowanych w rankingu zawodników. Wygrane zostaną wypłacone po zakończeniu turnieju, a tabela wypłat wygląda następująco:

Miejsce 1 – 8,000 zł w gotówce
Miejsce 2 – 4,000 zł w gotówce
Miejsce 3 – 2,000 zł bonus
Miejsce 4 – 1,000 zł bonus
Miejsca 5-9 – 400 zł bonus
Miejsca 10-25 – 200 zł bonus

Share
e-Mail
Comments (0)

There are no comments at this time

For posting comments to articles on KasynoOnline.pl household rules apply. Click here to read these rules.Post your comment

Unibet Roulette