Turniej ruletki z pulą €5,000 w Unibet

W marcu czekają na was cotygodniowe turnieje w ruletkę na żywo. Każdy oferuję pulę €5,0000.

Graj w turnieju ruletki na żywo w Unibet

Na czym polega promocja?

Turniej w ruletkę na żywo w kasynie UnibetSą to cztery cotygodniowe turnieje przeznaczone głównie dla miłośników ruletki na żywo w kasynie online Unibet. By sięgnąć po nagrody trzeba uzyskać jak najwyższą wygraną netto w pojedynczym kręceniu. Wyniki będą zestawiane w czterech tygodniowych rankingach. Każdy z nich ma osobną pulę nagród.

Jak wziąć udział w promocji?

Do udziału w turnieju kwalifikują się tylko zakłady o wartości przekraczającej 0,50 zł. Nie będą tu wliczane zakłady typu 1:1, czyli stawianie np. na czarne lub czerwone, parzyste lub nieparzyste i tzw. połówki. Nie są wliczane również zakłady postawione ze środków bonusowych – liczy się tylko stawianie gotówki.

O ostatecznej pozycji w tygodniowym rankingu będzie decydować najwyższa wygrana netto z jednego kręcenia, czyli ostateczny zysk po odjęciu kwoty zakładu.

Co można zyskać?

Każdy uczestnik turnieju w ruletkę na żywo może sięgnąć po jedną z 50 nagród, przewidzianych w każdym tygodniu. Na zwycięzcę czeka aż €1,000. Za drugie miejsce otrzymamy €800, a za trzecie €500. Miejsca 4-10 premiowane będą kwota €100, natomiast od 11-50 zdobędą €50.

Share
e-Mail
Comments (0)

There are no comments at this time

For posting comments to articles on KasynoOnline.pl household rules apply. Click here to read these rules.Post your comment

Unibet Roulette