Wycieczka do L.A. i €7,000 w Unibet

Jeszcze do czwartku możecie walczyć w kasynie Unibet o wycieczkę do Los Angeles i gotówkę.

Graj na slotach w Unibet i jedź do Los Angeles

Na czym polega promocja?

Wycieczka do Los Angeles do wygrania w kasynie UnibetJest to loteria zaprojektowana z myślą o wszystkich graczach kasyna Unibet, którzy szczególnie cenią sobie grę na slotach. Na zwycięzcę czeka wspaniała wycieczka dla dwóch osób, a dla najwyżej sklasyfikowanych w codziennych rankingach osób czekają też nagrody w formie pieniężnej.

Jak wziąć udział w promocji?

Do promocji trzeba się najpierw zapisać na specjalnej stronie w kasynie internetowym Unibet. Następnie należy grać na slotach objętych promocją. Osoby, które każdego dnia uzyskają najwyższe wygrane z 20 kolejnych rund (100 najwyżej sklasyfikowanych uczestników zabawy) otrzymają losy na loterię, w której do wygrania jest wycieczka oraz nagrody finansowe.

Gry objęte promocją to: Golden Ticket, Cloud Quest, Wizard of Gems, Jewel Box oraz Wild North.

Co można zyskać?

Za każdy dzień, w którym gracz znajdzie się wśród 100 najlepszych wyników, dostanie jeden los na loterię. Dodatkowo miejsca od 1 do 30 będą premiowane nagrodami w wysokości od €10 do €200. Zwycięzca loterii otrzyma dwuosobową wycieczkę VIP do Los Angeles.

Share
e-Mail
Comments (0)

There are no comments at this time

For posting comments to articles on KasynoOnline.pl household rules apply. Click here to read these rules.Post your comment

Unibet Roulette