Złote karty z gotówką w Unibet

W każdy weekend przy stołach do blackjacka na żywo w Unibet czekają na was złote karty z gotówką.

Wygrywaj gotówkę dzięki złotym kartom w Unibet

Na czym polega promocja?

Złote karty w kasynie UnibetPromocja działa podobnie do loterii. Gracze, którzy w weekendy biorą udział w rozgrywkach blackjacka na żywo w kasynie online Unibet mają szansę na dodatkową nagrodę pieniężną. Wystarczy mieć trochę szczęścia. Jeśli krupier rozda nam złota kartę zamiast standardowej, dostaniemy odpowiednią ilość gotówki.

Jak wziąć udział w promocji?

Szanse na wygraną mają wszyscy gracze, którzy w weekend będą grać na wybranych stołach do blackjacka na żywo, udostępnianych w kasynie Unibet. Są to stoły oznaczone numerami: 1, 2, 3, oraz 4. Zwycięzcą zostaje tylko gracz, któremu zostanie rozdana złota karta. Karty będą dodawane do talii w soboty i niedziele, w godzinach 15:00-1:00 (CET).

Co można zyskać?

W każdy weekend talie przy stołach do blackjacka na żywo będą zawierać 200 specjalnych złotych kart o łącznej wartości €3750. Do wygrania są karty o wartości €50 (25 sztuk), €20 (75 sztuk) i €10 (100 sztuk). Wygrane pochodzące ze złotych kart będą dodawane do kont graczy w ciągu 72 godzin.

Share
e-Mail
Comments (0)

There are no comments at this time

For posting comments to articles on KasynoOnline.pl household rules apply. Click here to read these rules.Post your comment

Unibet Roulette