Boom Brothers

Video slot Boom Brothers zabierze cię w podziemny, bajkowy świat. Trzech górników o różnych charakterach będzie ci towarzyszyć w wyprawie do wnętrza ziemi. Na podbój kopalni wyruszasz z lampą oliwną i kielnią. Po drodze napotkasz symbole wild i dodatkowe gry bonusowe. Ponadto jeden z braci może pomóc ci pozwalając na ponownie pociągnięcie za dźwignię, jeśli nie uda ci się wygrać żadnej nagrody.

Zagraj w Boom Brothers

Podsumowanie slotu Boom Brothers
Linii zwycięstwa: 20
Gra bonusowa: zewnętrzna gra bonusowa oraz funkcja re-trigger
Grafika: animacje video
Ścieżka dźwiękowa: muzyka współczesna

Boom Brothers

Gra bonusowa w slocie Boom Brothers

Jeśli na rolkach 1, 2 i 3 znajduje się symbol szyn, zagrasz w grę bonusową, w której wybierasz jeden z wagoników z nagrodą. Znajdują się w nich na przykład sztabki złota lub czerwone diamenty. Kiedy jeden z trzech braci dojedzie do końca torów, używając dynamitu pokaże wszystkim twoją nagrodę. Kwota twojego zakładu zostanie pomnożona przez 4. Jeśli żaden z Broom Brothers nie dojedzie do końca torów, otrzymasz mniejszą nagrodę.

Slot z darmową rundą spin

Zbierz symbole free spins, które umożliwią ci dostęp do rundy free spin na początku gry na slocie Boom Brothers. Znaki obracają się i pokazują numery. Suma numerów to liczba darmowych spinów, które otrzymasz. Podczas rundy free spin wygrasz kolejne darmowe spiny, jeśli zauważysz na ekranie więcej symboli free spin. Kwota wygranej w tej rundzie zostanie pomnożona razy trzy.

Graj na slocie Boom Brothers i wgraj mnóstwo diamentów. W zwykłej grze wygrywasz maksymalnie 37.500 monet. W grze bonusowej możesz wygrać 112.500 monet.

Share
e-Mail
Rate this (4)
Comments (0)

There are no comments at this time

For posting comments to articles on KasynoOnline.pl household rules apply. Click here to read these rules.Post your comment

Unibet Roulette