Mega Joker

Mega Joker to tradycyjny automat owocowy. Poza jokerem posiada on inne charakterystyczne symbole, takie jak wiśnie, cytryny, melony i siódemki. Zagraj o szansę wygrania nagród – niespodzianek mogących sięgać tysięcy euro!

Zagraj na slocie Mega Joker

Podsumowanie slotu Mega Joker
Typ slotu Owocowy
Linii wypłaty 5
Bębnów 3
Jackpot Jackpot progresywny
Gra bonusowa
  • Tryb Super meter
  • Nagrody – niespodzianki
Bonus powitalny 100% aż do 500 zł w Unibet

Zagraj teraz

Poniżej możesz za darmo wypróbować slot Mega Joker:

Jeśli chcesz zagrać na pieniądze, oferta Unibet jest jeszcze atrakcyjniejsza. Otrzymasz bonus powitalny o wartości 100% pierwszej wpłaty.

Odwiedź Unibet

Zakłady już od 0.10€

Mega Joker daje różne możliwości stawiania zakładów. W grę podstawową (niższą) gra się z użyciem od jednej do dziesięciu monet. Możesz postawić 0.10€, 0.20€ lub 1€ na każdą monetę. Dziesięć monet aktywuje wszystkie pięć linii wypłaty.

Jeśli w jednej linii udało ci się dopasować trzy identyczne symbole, możesz przejść do wyższego trybu gry, czyli do trybu super meter. Tutaj stawiasz 20 lub 40 monet. Możesz także postawić wygrane monety.

Symbol Mega joker

W tym automacie owocowym istnieje tylko jeden symbol grający ważną rolę: joker. Dzięki niemu możesz wygrać nagrodę – niespodziankę. Z rzędem trzech jokerów w grze podstawowej wygrasz od 200 do 400 monet oraz maksymalnie 2,000 monet w trybie super meter.

Symbol Opis Obraz
Symbol jokera Wygrywasz nagrodę – niespodziankę o wartości od 100 do 2,000 monet. Symbol Mega Joker

Tryb Super meter

Po dopasowaniu trzech identycznych symboli w jednej linii wypłaty możesz przejść do wyższego trybu gry, czyli do trybu super meter. W nim stawiasz zakłady w wysokości 20, 40, 100 lub 200 monet o wcześniej zdefiniowanej wartości. Automatycznie wybieranych jest wszystkich pięć linii wypłaty.

  • Jeśli postawisz zakład o wartości 100, joker na środkowym bębnie da ci nagrodę w wysokości od 100 do 2000 monet.
  • Jeśli postawisz zakład o wartości 200, joker na dodatkowym bębnie da ci nagrodę w wysokości od 1000 do 2000 monet.

Jackpot progresywny

W wyższym trybie gry Mega Joker masz szansę na wygranie wspaniałych nagród. W każdym spinie zamiast dziesięciu monet, używasz 20. Podwojenie liczby monet powoduje podojenie wartości nagrody. Slot Mega Joker ma także jackpot progresywny, który może paść w każdej chwili i nie jest zależny od zwycięskich kombinacji symboli. Aby go zdobyć, graj na slocie tak często, jak to możliwe.

Share
e-Mail
Rate this (5)
Comments (1)
  1. Najleprze gry
For posting comments to articles on KasynoOnline.pl household rules apply. Click here to read these rules.Post your comment

Unibet Roulette