Strategia gry w Caribbean Stud Poker

W grze Caribbean Stud Poker to nie umiejętności robią prawdziwą różnicę. Gra oparta jest głównie na szczęściu. Jednakże istnieje system rankingowy i inne specyficzne systemy, których możesz używać, żeby zwiększyć swoje szanse na wygraną. Stosuj strategie i systemy opisane na tej stronie i zwiększ swoje szanse na wygraną!

Już teraz wypróbuj strategie gry w Caribbean Stud Poker w Unibet

Strategia Opis
Sprawdzaj lub pasuj z danymi kartami Mając określone karty, powinieneś czekać lub spasować.
Obstawianie progresywnego jackpota Dowiedz się kiedy powinieneś stawiać na progresywny jackpot.
Nie blefuj Grając w Caribbean Stud Poker, nie możesz blefować.
Strategia as-król Ta strategia zwiększa twoje szanse na zwycięstwo.

Sprawdzaj lub pasuj z danymi kartami

Z pewnymi kartami zawsze lepiej jest sprawdzać lub pasować:

  • Zawsze sprawdzaj mając parę lub wyższy układ. Nawet z niską parą masz duże szanse na wygraną. Dostaniesz zwrot zarówno zakładu, jak i ante, jeśli krupier będzie miał w kartach króla lub asa.
  • Zawsze pasuj, jeśli krupier ma asa lub króla, a twoje karty są niższe.
  • Gdy nie masz pary, a twoje karty zgadzają się z jedną z kart krupiera, to masz szanse wygrać Chodzi o to, że w takim wypadku istnieją dość niskie szanse na to, że krupier ma parę.

Aby przedstawić Ci dokładny przegląd tej strategii, poniższy stół ukazuje wszystkie niezbędne informacje. Jeśli wynik wskazuje “tak”, sprawdzaj; jeśli wynik to “nie”, radzimy spasować:

Caribbean Stud Poker strategia karta

Wyjaśnienie

Obstawianie progresywnego jackpota

Jeśli chcesz zminimalizować straty, to lepiej nie obstawiaj jackpota chyba, że jest to minimum 6-cyfrowa kwota. Szansa na zdobycie jackpota jest bardzo mała.

Nie blefuj

Nie ma sensu blefować w tej grze. To strategia, która zdaje rezultaty w grach, w których przeciwnik może spasować. Jednakże w Caribbean Stud Poker krupier nigdy nie pasuje, więc blefowanie będzie miało tylko negatywne skutki.

Strategia as-król

Strategia as-król umożliwia ci zwiększenie szans na wygraną w Caribbean Stud Poker, ale musisz pamiętać o kilku ważnych zasadach:

  • Jeśli krupier ma asa lub króla, to zaleca się abyś podbijał tylko, jeśli masz w swoich kartach asa z królem lub damą, albo asa z królem i waletem. Oznacza to, że posiadasz karty, które w efektywny sposób blokują układy krupiera i lepszą rękę as-król. Innymi słowy, krupie ma małe szanse na skompletowanie pary.
  • Jeśli krupier ma karty od dwójki do damy obstawiaj tylko, gdy masz asa lub króla albo taką samą kartę, jak krupier.
  • Jeśli krupier ma karty o wartości od dwójki do piątki, to obstawiaj mając asa, króla lub damę. Ta zasada ma również zastosowanie, jeśli masz asa, króla lub waleta, ponieważ istnieje duża szansa, że masz lepszy układ typu as-król.

Poniższa tabela pozwoli ci jakie najlepsze decyzje możesz podejmować mając określone układy kart:

Wczesny Caribbean as-król strategia

Wyjaśnienie

Poznaj zasady i ćwicz za darmo

Jeśli po przeczytaniu powyższych strategii, chciałbyś natychmiast je wypróbować, możesz grac w Caribbean Stud Poker za darmo lub na prawdziwe pieniądze. Zanim zaczniesz, przeczytaj jeszcze raz nasze objaśnienie zasad gry, to sprawi, że będziesz gotowy do gry!

Share
e-Mail
Comments (0)

There are no comments at this time

For posting comments to articles on KasynoOnline.pl household rules apply. Click here to read these rules.Post your comment

Unibet Roulette