Zasady gry na slotach

Sloty zyskały popularność w kasynach już wiele lat temu. Gran na jednorękim bandycie nie jest trudna, ale nie zaszkodzi odpowiednio się do niej przygotować. Istnieją pewne ogólne zasady, które można stosować do wszystkich slotów. Co więcej, możesz wykorzystywać strategie gry, aby zwiększać swoje szanse na wygraną.

Sloty online w Unibet

W Unibet możesz wybierać z szerokiej gamy slotów. Znajdziesz tu sloty wideo, klasyczne sloty i sloty z progresywnymi jackpotami. Możesz zacząć grac już od €0.10. Unibet oferuje ci również bonus powitalny w wysokości 100% aż do 500 PLN + 10 darmowych obrotów!

Graj w sloty w Unibet już teraz

Cel gry

Głównym celem gry na slotach jest trafienie zwycięskiej kombinacji na jednej z wypłacających linii. Wybierasz stawkę i kręcisz bębnami. Jeśli pojawi się zwycięska kombinacja, wygrywasz. Twoje wygrane zależą od ilości zwycięskich kombinacji, które zdołasz trafić. 

Wygrywające linie

Aby zwiększyć szanse na wygraną, możesz obstawiać wiele wygrywających linii. Monety otrzymujesz tylko wtedy, gdy kombinacje symboli zatrzymają się na wybranych liniach. Im więcej wygrywających linii obstawisz, tym większa szansa, że pożądana kombinacja zatrzyma się na odpowiedniej linii. Ilość wygrywających linii różni się w zależności od slotu, na którym grasz. Może wynosić od jednej do dziesiątek wygrywających linii.

Wygrywajace linie

Symbole bonusowe

Symbole bonusowe sprawiają, że gra na slotach jest jeszcze przyjemniejsza. Te znaki oferują, jak sama nazwa wskazuje, dodatkowe bonusy. Różne sloty posiadają różne symbole bonusowe. Istnieją twa typowe rodzaje takich symboli: symbol wild i symbol scatter.

  • Symbol wildCzym jest symbol wild? Ten symbol może zastępować inne. Oznacza to, że szanse na trafienie zwycięskiej kombinacji są wyższe. Symbol ten w różnych slotach ma różny wygląd. Ważnym jest, że symbol wild nie zastępuje innych symboli bonusowych.

 

  • Symbol scatterCzym jest symbol scatter? Ten symbol może inicjować tryb darmowych spinów. W zależności od automatu i ilości symboli scatter, możesz otrzymać nawet aż 50 darmowych spinów. Oznacza to, że będziesz grać za darmo! Symbole scatter mogą również wyzwalać duże wygrane mnożąc wartość stawki za którą grasz.

Gry bonusowe

Sloty wideo często oferują gry bonusowe. Dzięki nim możesz wygrać więcej monet biorąc udział w interaktywnej rozgrywce. Aby rozpocząć grę bonusową, musisz zebrać specjalne symbole bonusu. Mogą to być symbole scatter lub inne symbole bonusowe. To ile musisz ich zebrać zależy od slotu, na którym grasz. Czasami gra bonusowa daje możliwość zdobycia progresywnego jackpota.

Sloty klasyczne kontra wideo sloty

Sloty online mają do zaoferowania znacznie więcej, niż ich odpowiedniki w kasynach naziemnych. Klasyczne sloty i sloty wideo różnią się od siebie. Istnieje klika istotnych różnic pomiędzy tymi dwom typami jednorękich bandytów:

  • W klasycznych slotach symbole to zwykłe obrazy. Z drugiej strony, sloty wideo mogą wyświetlać również animacje. Dzięki temu obserwowanie obracających się bębnów może być jeszcze ciekawsze.
  • Klasyczne sloty najczęściej mają klasyczny wygląd, a sloty wideo wyglądają bardziej nowocześnie i posiadają dodatkowe efekty dźwiękowe i graficzne.
  • Sloty wideo często oferują tryb gry bonusowej, jako dodatek. Możesz w nich wygrać dodatkowe monety w specjalnych interaktywnych grach.
  • W końcu, sloty wideo często oferują więcej wygrywających linii, niż klasyczne sloty.
Share
e-Mail
Comments (0)

There are no comments at this time

For posting comments to articles on KasynoOnline.pl household rules apply. Click here to read these rules.Post your comment

Unibet Roulette